Автор Тема: Вече съм за семеен автомобил  (Прочетена 5445 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен freakg

• Напредващ
  • Публикации: 196
  • Двигател: 1.6
  • Местожителство: София-Пазарджик
  • Модел: Coupe RD2 ('00-01)
Re:Вече съм за семеен автомобил
« Отговор #40 -: 25-04-2010, 12:43:50 »
Първият път когато писах не бях разгледал какво точно предлагат. Това го чух от един приятел и затова дадох малко лъжлива информация :blush: . Но все пак има интересни оферти  :P

Неактивен ivanTopic starter

• Загряващ
  • **
  • Публикации: 57
  • Местожителство: Бургас
  • Модел: Coupe RD1 ('96-'99)
« Отговор #41 -: 21-05-2010, 05:14:05 »
Здравеите отново ,вече се сдобих със семеина кола Елантра 2003 2.0 .Докараха ми я от германия колата има доста неща за правене-като започна от саединителя,спирачките ,малко ражда по предния калник (подкалника го няма)и да не забравя :)задната врата е ударена.СЕга почвам със ремонта и ми се иска да и сложа оригинални части.До сега каквото съм сменял по купето съм го купувал от ИНД. но сега маи ще званна до колос да проверя и там цените ,че в ИНД малко скапо .Знам че доста колеги си потдаржат колите с части от колос ,ако могат да споделят дали са доволни и оригинални ли са частите (нали знаете добре опаковани в торбички с надписи hyundai genue parts).Ако успея да продам купето ще се справя по барзо с ремонта ,но за жалост тея коли нямат продаване за месец никои не се е обадил а и гледам в мобилето има нов внос за по 3000лв така че мисията невъзможна.Снимки ще кача веднага след като направя.Искам и друго да попитам предстои ми да купувам доста неща по колата и някаде из форума бях чел за отстапка от 20 процента в колос -ако имаш катра ,та ако се сдобия с карта тази отстапка дали ще ми важи и за части за елантра и то поръчвани по телефона .Ами това е за сега иначе колата ми харесва ватре е с кожа ,не мойах да  я покарам че с този саединител не става  :confused:
Съвсем забравих аир бега на шофиорската седалка е отворен и се е праснала по шевовете ,абс ми свети и това е за сега .Ако нчкои знае каде ресетват модула за аир беговете да свирка (аз намерих едни пи4ове ама са чак в америка) :h:
« Последна редакция: 21-05-2010, 05:18:27 от ivan »

Неактивен stutsi

• Пристрастен
  • Публикации: 745
  • I.B.U.U. Hools
  • Местожителство: София
« Отговор #42 -: 21-05-2010, 06:01:46 »
Честита придобивка колега, да те радва и да не ти създава грижи. ;)

Неактивен caesar

• Модератор
  • Изпушил
  • Публикации: 3 017
  • Член почетен
  • Двигател: 2.0
  • Местожителство: Варна
« Отговор #43 -: 21-05-2010, 10:12:23 »
Честито, радвам се, че не изневери на марката, а и почти всичко е същото като на купето. За частите от Колос гарантирам, че са оригинални. В момента до мен е торбичка с тампони за купето ми и на всичките найлонки са с оригинални лепенки Hyundai genuine part. Същите са като в ИНД, само че на 2 пъти по-ниски цени! Говоря за частите, които не са консумативи. Ремъци, накладки и тн си ги вземат оТ БГ предполагам, за съединителите не съмс игурен, но корейското Валео за 1.6 двигател го вземаме по-евтино от друго място отколкото от Колос. Което ме навежда на мисълтта, че си ги взимат от БГ.
А за отстъпката с карта...най-малкото не е редно, защото отстъпката е за Купе клуб. Редно е за лантра ако се ползва отстъпка да е от колегите от Хю форума, ако имат уредени изобщо някакви отстъпки отнякъде. За съжаление там всичко е занемарено, но това е коментирана тема. За отстъпки за лантра се обърни към колегите.

Неактивен ivanTopic starter

• Загряващ
  • **
  • Публикации: 57
  • Местожителство: Бургас
« Отговор #44 -: 21-05-2010, 21:33:11 »
Така е колега прав си си за отстапката но другия форум е скръб (макар че там се роди този)Просто положението е такова че тези които карат купета са доста по отдадени на марката от останалите притежатели.Ако можеш кажи от каде купувате саединителите с тел. за вразка по вазможност може там да има и за 2.0 елантра :h:

Неактивен variah2

• Изпушил
  • Публикации: 74 550
  • Местожителство: GEO