Автор Тема: ангелски очи  (Прочетена 31288 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Fusion

• Напредващ
  • Публикации: 176
  • HardcoreRacing
  • Двигател: 1.6
  • Местожителство: Пловдив
  • Модел: Coupe RD1 ('96-'99)
Отговор на: ангелски очи
« Отговор #20 -: 26-12-2008, 00:40:32 »
И аз съм много навит за идеята 'angel eyes' и ще поразпитам тук там и за нормалните и за "направи-направи-си-сам" вариантите ... дано излезе нещо

Неактивен Mickey

• Шаман
  • Упр. съвет
  • Пристрастен
  • *
  • Публикации: 889
  • Местожителство: Варна
  • Модел: Coupe RD2 ('00-01)
« Отговор #21 -: 06-01-2009, 18:55:01 »
Някой да е виждал рд-2 с ангели? Че ми е интересно как би изглеждало...ама искам качествени,не някакви смешни изпълнения ,тип "в гаража на пешо"...говорим за стилно изпълнение

Неактивен chonkov

• Пристрастен към клуба
  • Упр. съвет
  • Изпушил
  • *
  • Публикации: 2 440
  • London-Пловдив
  • Двигател: 2.0
« Отговор #22 -: 06-01-2009, 18:57:22 »
Някой да е виждал рд-2 с ангели? Че ми е интересно как би изглеждало...ама искам качествени,не някакви смешни изпълнения ,тип "в гаража на пешо"...говорим за стилно изпълнение

РД2 с ангелски очи малко криво ми звучи при полужение че е с два отделни фара по добре стой на цял фар с два обрача (димек ангелски очи  :P)
може и да греша нека някой пейсне снимка та да видим ;)

Неактивен Fusion

• Напредващ
  • HardcoreRacing
« Отговор #23 -: 06-01-2009, 19:04:52 »
Аз смятам да си слагам, но ако видя, че не стои добре веднага ги махам ... на кръглата част от фара ще си се сложат и смятам, че ще е добре ... утре сигурно ше ходя до магазина да видя дали са докарали :)

Неактивен chonkov

• Пристрастен към клуба
  • Упр. съвет
  • Изпушил
  • *
  • London-Пловдив
« Отговор #24 -: 06-01-2009, 19:19:28 »
Аз смятам да си слагам, но ако видя, че не стои добре веднага ги махам ... на кръглата част от фара ще си се сложат и смятам, че ще е добре ... утре сигурно ше ходя до магазина да видя дали са докарали :)

то хубаво ще ги купиш ама е много кофти със слагането, но драсни все пак кви пари едно друго да сме и ние в течение на нащата ;)

Неактивен Fusion

• Напредващ
  • HardcoreRacing
« Отговор #25 -: 06-01-2009, 19:21:35 »
Какво имаш предвид с това 'кофти със слагането' ? Щото ако ше взема да прецакам нещо по-добре да не го правя ...

Неактивен Mickey

• Шаман
  • Упр. съвет
  • Пристрастен
  • *
« Отговор #26 -: 06-01-2009, 19:22:16 »
Е в такъв случай ще помоля някой ако засече снимка да вземе да я качи,че наистина ми е интересно как седи...Чоч,съгласна съмс  теб,ама друго си е да видим,а не да караме на предположения  ;)

Неактивен V.I.P. Assya

• Пристрастен
  • Публикации: 775
« Отговор #27 -: 06-01-2009, 19:51:54 »
И аз ще чакам :strak:

Неактивен chonkov

• Пристрастен към клуба
  • Упр. съвет
  • Изпушил
  • *
  • London-Пловдив
« Отговор #28 -: 06-01-2009, 22:32:42 »
Какво имаш предвид с това 'кофти със слагането' ? Щото ако ше взема да прецакам нещо по-добре да не го правя ...
Ето колегата който си ги е сложил сам, по негово мнение мисля че е малко сложно ;)
Цитат
Значи,аз сам си ги монтирах...не е мн трудно,само ако знаеш как!Иначе аз доста се измъчих и за това не се наемам да монтирам,но ще ви кажа как става:
1-во...сваля се мигача,тои се държи на големия фар с един болт и с оше 2 щтипки за бронята и калника(отвърта се болта и се издърпва мигача,става лесно)
2-ро...сваля се целия фар,тои се държи на 4-ри болта които се развиват лесно и се вади..
3-то...отделя се стъклото на фара от пластмасовия корпус(той е залепен с някакво здраво лепило,което трябва да се нагрее за да се отпусне).Нагрява се със сешоар и леко с един нож и мн търпение се отделя стъклото!
4-то...отделя се лъскавата пластмаса(рефлектора) и на кръглия отвор за лупите се залепя със силикон(безцветен) окото,като кабелите се прекарват през дупките така 4е да излязат от задната страна на пластмасовия корпус на фара
5-то...залепя се рефлектора с вече залепеното на него око за пластмасовия корпус,като се използва същото лепило,което трябва да се нагрее(тук може и с поялник да се вте4ни лепилото и залепва перфектно)
6-то...взимате някои да ви помага и молите някое момиче да ви ослужи с фурна Wink и на добре загрята фурна вкарвате стъклото на фара за около 5 мин да загрее,докато през това време,нагрявате лепилото по пластмасвия корпус на фара(с поялник или със сешоар)
7-мо..вадите от фурната нагрятото стъкло с размекнатото вече лепило и го лепвате на мястото му и притискате силно и фара след като изтине залепва перфектно
8-мо...оголвате кабелчетата за габарита и запоявате за тях кабелчетата от окото...като естествено спазвате + и - ако искате да светят Smile + и - се проверяват като преди да запоите кабелчетата вклучите фара към колата,светвате габаритите и допирате кабелите от очите към оголените кабели на габарита,ако не светне окото,обръщате им местата,запомняте кое с кое е и ги запоявате
9-то монтирате обратно готовия фар,после мигача и вече имате ANGEL'S EYES

П.С. на моята кола така го направих,при вас може и да е по различно(например стъклото да не е с лепило а с някакво гумено уплътнение,тъи като онзи ден слагахме на едно бмв и при него бе6е с уплътнение и стана още по лесно)...

Ето и снимки на РД1

Неактивен chef4o

• Администратор
  • Вманиачен
  • *
  • Публикации: 1 855
    • Hyundai Coupe Club
  • Местожителство: София
« Отговор #29 -: 07-01-2009, 00:02:58 »
РД2 с ангелски очи малко криво ми звучи при полужение че е с два отделни фара по добре стой на цял фар с два обрача (димек ангелски очи  :P)
може и да греша нека някой пейсне снимка та да видим ;)
Жоре, грешиш.. седят зверски! много по-добре, отколкото на RD1, което за мен изобщо не е за Angel Eyes и седят кичозно. Има един колега от Холандския форум, беше пращал снимки в един общ мейл преди време, ако си пишех с тях, ще пробвам да ги изровя, седи зверско! точно щото са два фара и всеки беше с почти 360 градуса обръч... наистина много впечатляващо изглеждаше!
Аз лично съм ЗА, ако може да се направи такова нещо
« Последна редакция: 07-01-2009, 00:04:21 от chef4o »

Неактивен 4efo_1912

• Напредващ
  • Публикации: 229
« Отговор #30 -: 07-01-2009, 00:21:25 »
според мен е уникално,снимките много ме впечатлиха. :# :strak: :strak: :strak:само за мангите никои нищо не споделя :whatever: :me:

Неактивен Novaka

• Модератор
  • Пристрастен
  • Публикации: 979
  • Insane
« Отговор #31 -: 07-01-2009, 02:10:31 »
И на мен много ми харесва това ... тези изглеждат адските :) ама верно кажете някаква цена ... щото да се ориентираме малко :)

Неактивен chonkov

• Пристрастен към клуба
  • Упр. съвет
  • Изпушил
  • *
  • London-Пловдив
« Отговор #32 -: 07-01-2009, 10:59:32 »
колегата беше писал че са му излезли около 40-50лв като сам си ги е слагал ;)

Неактивен chonkov

• Пристрастен към клуба
  • Упр. съвет
  • Изпушил
  • *
  • London-Пловдив
« Отговор #33 -: 07-01-2009, 11:01:07 »
Жоре, грешиш.. седят зверски! много по-добре, отколкото на RD1, което за мен изобщо не е за Angel Eyes и седят кичозно. Има един колега от Холандския форум, беше пращал снимки в един общ мейл преди време, ако си пишех с тях, ще пробвам да ги изровя, седи зверско! точно щото са два фара и всеки беше с почти 360 градуса обръч... наистина много впечатляващо изглеждаше!
Аз лично съм ЗА, ако може да се направи такова нещо

Чеф ако можеш да качиш да ги видим тези снимки ще е екстра ;) аз за тва казах че може и да греша щото не съм виждал, но просто така си мислих ето че се оказа че греша  :blush: :cheezy:

Неактивен Mickey

• Шаман
  • Упр. съвет
  • Пристрастен
  • *
« Отговор #34 -: 07-01-2009, 11:52:38 »
Няма да цитирам Шефчо,че мн дълго,но към него ми е молбата - мооооля те,Стефанчо,изрови от някъде снимка  :blush: Защото,ако трябва да съм честна,преди твоя пост и аз мислех катоо Жорето - че няма да стои кой знае колко хубаво... ;)  А на РД1 не съм съгласна,че не изглежда добре - напротив-мен много ме радва!

Неактивен chonkov

• Пристрастен към клуба
  • Упр. съвет
  • Изпушил
  • *
  • London-Пловдив
« Отговор #35 -: 07-01-2009, 12:07:40 »
А на РД1 не съм съгласна,че не изглежда добре - напротив-мен много ме радва!

и мен ме радва ама като гледам ква е разправия, но ще си заслужава :)

Неактивен Mickey

• Шаман
  • Упр. съвет
  • Пристрастен
  • *
« Отговор #36 -: 07-01-2009, 12:10:56 »
Определено,Жоре! Много изродско стои,явно въпроса е да се направи качествено :yes:

Неактивен chef4o

• Администратор
  • Вманиачен
  • *
  • Публикации: 1 855
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #37 -: 07-01-2009, 12:26:25 »
Ше ви ги изровя, а относно RD1, едно ако видите с хубаво направени габарити стил R8, ще разберете защо говоря така... От естетическа гледна точка не е хубаво Angel Eyes на продълговат фар, по мое мнение. :) Ако се отваря за такава процедура , мже да се измисли къде-къде по-красиво решение :)

Неактивен chonkov

• Пристрастен към клуба
  • Упр. съвет
  • Изпушил
  • *
  • London-Пловдив
« Отговор #38 -: 07-01-2009, 12:30:32 »
Ше ви ги изровя, а относно RD1, едно ако видите с хубаво направени габарити стил R8, ще разберете защо говоря така... От естетическа гледна точка не е хубаво Angel Eyes на продълговат фар, по мое мнение. :) Ако се отваря за такава процедура , мже да се измисли къде-къде по-красиво решение :)

имам една снимка тип R8ца но после ще я кача само да я намеря ;)

Неактивен Novaka

• Модератор
  • Пристрастен
  • Публикации: 979
  • Insane
« Отговор #39 -: 07-01-2009, 13:23:23 »
Чакам снимките аз :) а нямкой знае ли найстина дали някъде правят фарове като на R8 с LED лампички? то че няма такива готови за РД1 ама ... ако някъде може да се направят по поръча казвайте :)