Автор Тема: Не е ли време да помислим за летните гуми?  (Прочетена 7259 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Svilen Ivanov

• Пристрастен
  • Публикации: 811
  • Двигател: друг/other
  • Модел: друг/other
Е добре ... айде неможе да е така. Аз незнам какво съм си купувал. Гледайте си гуми за по 200 лева бройката и си трошете главите като им стане нещо или търсете втора употреба.

Който се интересува, като съм в Плевен пак, бих отделил време да видя какво предлагат и ще ви пиша тука с координати на обектите.

Неактивен caesar

• Модератор
  • Изпушил
  • Публикации: 3 017
  • Член почетен
  • Двигател: 2.0
  • Местожителство: Варна
  • Модел: Coupe RD1 ('96-'99)
Не бе човек, не се заяждам. Аз сериозно ти говоря. Маркова гума този размер под 150лв досега не съм виждал. Ако наистина има такава оферта купувам 2 броя веднага. За протокола 195/50/15 са по 100лв ...

Неактивен Svilen Ivanov

• Пристрастен
Абе що говорите глупости. Зимните ми Йокохами, които са в пъти по - добри от Континенталките и са с високоскоростен идекс и асиметрична шарка и незнам още какви глупсоти и шашкънии, ще ме карате да рова из темата за зимните гуми да им вида модела, да си ги гледате, бяха по 140 лева броя !

Какви 150 лева минимум и то за летни ... 

И същите са с 1 година гаранция. Като едната ми я смениха, както писах вече.

Неактивен wtf

• Напредващ
  • Публикации: 400
  • Двигател: 1.6
ами то и аз сериозно му говоря че бих си взел от него стига да има такова нещо.. просто съм настроен скептично по въпроса в магазините където съм питал никъде няма такава цена за маркови гуми тоя размер.

Неактивен hyundai3016

• Пристрастен
  • Публикации: 742
  • Бъди на скорост,за да бъдеш в движение....
  • Местожителство: Пловдив
  • Модел: Coupe RD2 ('00-01)
хм тука се е заформила интересна тема.....ако наистина съществуват континенталки на тази цена и аз имам интерес....да си взема още едни... ;)

Неактивен Svilen Ivanov

• Пристрастен
Еми на вас ви е интересно, аз ви казвам, че се намират. Не съм влезнал в първия магазин и да съм ги грабнал.
Както писах вече, като си отида за няколко дни ще отделя време и ще видя какво има. Ще взема и телефон / мейл за контакти и ще ги напиша тук.
Друго не се сещам да направя

Неактивен hyundai3016

• Пристрастен
  • Публикации: 742
  • Бъди на скорост,за да бъдеш в движение....
  • Местожителство: Пловдив
  • Модел: Coupe RD2 ('00-01)
да колега мисля,че това е напълно достатъчно,ако ти се занимава...ще ти бъдем благодарни.. :) ;) :P

Неактивен Delane

• Пристрастен
  • Публикации: 642
  • Хакуна Матата
  • Местожителство: София
да колега мисля,че това е напълно достатъчно,ако ти се занимава...ще ти бъдем благодарни.. :) ;) :P
Ах Силве колко си лоша само...Лоша лошотия... :roll:Изврънка Свиленчо и го прецака да ни даде координати та всички да сме с яки гуми...браво на тебе браво  :beer:

Неактивен Svilen Ivanov

• Пристрастен
Delane, братленце, влез ти с хубави оферти също. С радост ще се възползвам от възможността да не се занимавам, а някой по - разбиращ и по - вещ да сподели информация, та ... "да може всички да сме с яки гуми"

Току виж пък сме попаднали на нещо интересно, благодарение на теб  :whatever:

Неактивен muncho_

• Пристрастен
  • Публикации: 769
Много интересно Континентал за 95 лева.Абе колега корморана с 20% отстъпка от редовната цена е 100 лева.А това, че Тойо е по-добра гума от Континентал ще се направя, че не съм го видял.А и нещо друго питай за  около 200 гуми някаква цена да направят тия с Континенталите от близките размери на 15 цола(сериозен съм).Работя в един от големите вносители на гуми и да ти кажа на тази цена трудно от завода идва, щом на тебе 2 гуми ти дават за толко питай за 200?

Неактивен muncho_

• Пристрастен
А какъв е модела на Гумите ?

Неактивен PaBL0

• Напредващ
  • Публикации: 486
    • Vamos Real Madrid
  • Местожителство: Пловдив-Атина-София
Гледам и не вярвам на ушите си.Континентал 95 лв гумата размер 205/50/15 и Йокохама за 140 лв,колега къде ги намираш тези гуми.Аз в Пловдив Йокохама зимна нашия размер под 180 лв не съм чувал да съществува.Не споря,че си ги взел за тези пари,но дали са нови.....

Неактивен Svilen Ivanov

• Пристрастен
Много интересно Континентал за 95 лева.Абе колега корморана с 20% отстъпка от редовната цена е 100 лева.А това, че Тойо е по-добра гума от Континентал ще се направя, че не съм го видял.А и нещо друго питай за  около 200 гуми някаква цена да направят тия с Континенталите от близките размери на 15 цола(сериозен съм).Работя в един от големите вносители на гуми и да ти кажа на тази цена трудно от завода идва, щом на тебе 2 гуми ти дават за толко питай за 200?

А аз ще се направя, че не съм видял, че ти неможех да четеш. Никой никъде не говори за Тойо. Става дума за Йокохама и да смятам, че е по - добра от Континентал. И второ, пак ще се направя, че не съм прочел, че цената ми била за 2 броя?! Аз гуми по 2 не си купувам. 4 имам и от двата комплекта :) Въобще вземи да четеш, преди да пишеш ... тва, че ще се изцепиш, не значи, че ще направиш впечатление ...

Неактивен caesar

• Модератор
  • Изпушил
  • Публикации: 3 017
  • Член почетен
  • Местожителство: Варна
Колеги, дайте да не се заяждаме излишно. Темата за тези цени се изчерпа. Колегата Свилен ще даде координатите на хората, ако можем да си поръчаме такива гуми на тези цени мисля, че всички ще спечелим! Стига сте спорили за глупости :)

Неактивен muncho_

• Пристрастен

А аз ще се направя, че не съм видял, че ти неможех да четеш. Никой никъде не говори за Тойо. Става дума за Йокохама и да смятам, че е по - добра от Континентал. И второ, пак ще се направя, че не съм прочел, че цената ми била за 2 броя?! Аз гуми по 2 не си купувам. 4 имам и от двата комплекта :) Въобще вземи да четеш, преди да пишеш ... тва, че ще се изцепиш, не значи, че ще направиш впечатление ...

За 2 за 4 се тая, Йокохама или Тойо пак се тая.Дай видим какво ще правим с Континенталите  :cheezy:, че там са парите!Чакам кординати и оферта за цена!

Неактивен Svilen Ivanov

• Пристрастен
Чакаш координати или оферти все тая  :cheezy: Ти да не си вярваш, че щото ти си казал, сега слизам, въртя ключа и изчезвам веднага, че да мога довечера да ти докладвам всичко от до.

Като си на зор, правиш си едно ходене, обяснявам ти къде е и си взимай оферти и цени. Аз ще пиша, когато имам път натам.

Неактивен Spaidy

• Пристрастен
  • Публикации: 598
Добре де нали имаме колеги от Плевен?!?! Къде е тоя магазин да проверат момчетата и да кажат какво е дереджето.

Аз направо Ви се чудя как може да спорите като малките деца. Купул си е човека и толкова какво му държите сметка. Е за това да се спасява всеки по единично. Като не вярвате, че има за по 95 лева гума, купете си корморан за по 100.

Айде сега и аз да кажа за гумите втора ръка... Какво против имате тях? На гумата пише дот примерно 2509 и модела за примера е Унироял Реинспорт. Карана е едно лято от някое 18 годишно немче или холандче, което само е карало баба му до болницата и събота и неделя е возило мама и тати до местния хипермаркет и понеже мама и тати нямат никакво техническо образувание и информация за 2 стотинки както и акъл в главата, решават ново лято - нова гума. И взимате гуми на 1 година на няма и 1000 километра е кое му е лошо на тая гума?
За въпросното момче Веско да не си мислите, че гумите са му боклуци, почти всичките ми приятели са си взели гуми от него защото ни е приятелче и съвсем близо, а ни прави и ебати отстъпките. Миналата година даде на един съсед 17ки мишелин с дот лятото на 2008-ма като чисто нови с 7мм шарка за по 70 лева. Има ли такава цена?
Всеки натяква предпочитанята си, а хора които нямат опит чуят един път и се подвеждат веднага. Е за това тия теми не ги обичам. Повечето са като конете гледат само на където му посочат.  ;)

Неактивен muncho_

• Пристрастен
Чакаш координати или оферти все тая  :cheezy: Ти да не си вярваш, че щото ти си казал, сега слизам, въртя ключа и изчезвам веднага, че да мога довечера да ти докладвам всичко от до.

Като си на зор, правиш си едно ходене, обяснявам ти къде е и си взимай оферти и цени. Аз ще пиша, когато имам път натам.

Дай поне адрес, телефон, име на фирмата ?Това ходене до къде да го направя?

Неактивен wtf

• Напредващ
  • Публикации: 400
Няма нужда от-до. Достатъчно е да ни дадеш името на магазина

Неактивен muncho_

• Пристрастен
Аз звънях в няколко магазина в Плевен никъде нямат Континентал.Само от едно място ми казаха цена от 191лева са contipremiumcontact която била най-евтината шарка  :cheezy: