Автор Тема: Вдлъбнатина на калника...моля помогнете!!!  (Прочетена 1409 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен TufakaTopic starter

• Загряващ
  • **
  • Публикации: 64
Поради селски и комплексарски вандализъм,задния калник в горната част до вратата на багажника на купето ми има вдлъбнатина от юмрук,без да бъде нарушена цялоста на боята и лака...Въпроса ми към всички вас колеги е...знаете ли място,където и да е в БГ,където могат да ми го изправят без да се налага,изчукване,китосване и боядисване на целия панел и дали въобще има такъв начин? :depress: Моля помогнете!!! Благодаря предварително! :)

Неактивен toshkov_pz

• Загряващ
  • **
  • Публикации: 94
  • Двигател: 1.6
  • Местожителство: Sofiq
  • Модел: Coupe RD1 ('96-'99)
Remove Car Dent With Airduster

виж това колега

Неактивен TufakaTopic starter

• Загряващ
  • **
  • Публикации: 64
ей това изглежда много готино...толкова проблеми ще ми спести ако стане :# :# ... Рових в нета ама не можах да намеря от къде да си купя такова нещо,на клипчето дори и не си личи каква марка е...Моля ви ако някой знае от къде мога да си купя такова нещо,много ще ми помогне!!!  :mighty:

Неактивен muncho_

• Пристрастен
  • Публикации: 769
  • Двигател: 2.0
  • Местожителство: София
Това много хитро и готино, но едва ли ще стане така, че да не личи.

Неактивен Deacon Frost

• Пристрастен
  • Публикации: 891
  • Почетен член
  • Двигател: 1.5GT
  • Местожителство: Варна
  • Модел: Scoupe MK2 ('93-'95)
Че какъв е проблема да се свали и да се изчука. То... изчукване е условно казано, по скоро "изпъване", избутва се на обратно и се създава напрежение по аналогичен начин на друго място за да не вдлъбне обратно, това е нещо което всеки тенекиджия може да направи, като не ти е нацепена боята няма какво да се шашкаш.

Неактивен chonkov

• Пристрастен към клуба
  • Упр. съвет
  • Изпушил
  • *
  • Публикации: 2 440
  • London-Пловдив
  • Местожителство: Пловдив
Че какъв е проблема да се свали и да се изчука. То... изчукване е условно казано, по скоро "изпъване", избутва се на обратно и се създава напрежение по аналогичен начин на друго място за да не вдлъбне обратно, това е нещо което всеки тенекиджия може да направи, като не ти е нацепена боята няма какво да се шашкаш.

Фрости как ще свалиш заден калник на купе той е излят и е цял не е отделен елемент ;)

Неактивен Deacon Frost

• Пристрастен
  • Публикации: 891
  • Почетен член
  • Двигател: 1.5GT
  • Местожителство: Варна
  • Модел: Scoupe MK2 ('93-'95)
Жорка, е.а ли мама му, явно ще мие трудно ако опитам  :cheezy: :cheezy: :cheezy:, бях забравил тази малка подробност...хмм... ще ми бъде интересно и на мен как става тогава. На мойта примерно като съблека всичко, там кори, седалки, тапицерии и т.н. си има технологични кухини между шасито и въпросния външен детайл, и има място да се "бърка с инструменти и т.н. Това е по принцип... принципа на процедиране, иначе е ъглошлайфа и ролетката и имплантация от донор, това е, ама случа не е толкова фрапиращ.

Неактивен spider4o

• Загряващ
  • **
  • Публикации: 55
  • Местожителство: София
Малко в страни от темата, но на мен кво ми се случи навръх Коледа точно с десния заден калник  :cheezy:  Тамън бях оставил на аварийки купето (перпендикулярно на паркираните коли) на паркинга на Раковска и Московска в София, а аз вътре с още 2ма...в тоя момент някакъв паркирал тръгва да излиза на заден като не знам поради каква причина не ме вижда - а аз него хептен, щото ми се пада вече леко отзад  :omg: И баааам - натресе си ме, че чак колата леко сякаш се отмести. Стискам зъби и затварям очи за 2-3 секунди, че същата вечер много ми се бе насъбрало с подобни каръшки истории. Излизам аз, той почва да ми се обяснява как било много дълго купето отзад :rofl: :rofl: :rofl: и не можал да прецени. Аз не го и слушам - бегом отзад да видя колко главоболия и какво да видя - ламарината непокътната, братче!!!! Само две резки имаше, едната дори падна с търкане с пръсти, а другата вкъщи с едно парцалче.
Та това е - тия Купета са извънземни машини или просто по Коледа се случват чудеса. Като знам с Вектрата преди, дето карах, колко пъти при леко чукване ламарината хлътва, сега направо стоях като стъписан.   :h:  :h:  :h: