Автор Тема: Да представим себе си ...  (Прочетена 22554 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stormi

• Напредващ
  • Публикации: 433
  • Hyundai Coupe RD2 2.0 16v 139hp
  • Двигател: 2.0
  • Местожителство: Перник
  • Модел: Coupe RD2 ('00-01)
Re:Да представим себе си ...
« Отговор #60 -: 26-07-2010, 23:00:29 »
Малко да обновя аз темата.Казвам съм Лъчезар и родом съм от Монтанско.На 26 години съм и в живея в Перник от 24 години вече.Преди няколко дни си взех една чудесна синя RD2-ка, която много ми харесва.Много обичам да слушам музика и без музика не мога!Предимно слушам Techno, House, Drum & Bass и още много други стилове :).Имам два домашни любимеца - куче пекинез и котка сиамка.Ходя на фитнес през свободното си време и обичам да ръчкам нещо по колата си, защото много мразя нещо да не е както трябва по нея дори и най-малкият детайл!Завършил съм средно-специално с "Информатика и Информационни технологий" и след това не ми върза да продължа да уча.В момента работя във фирма "САМИ-М" като оператор на гилотина, колкото и зловещо да звучи това :).Надявам се да се запозная с повече хора от форума и да се разбираме добре за напред :cheezy:.

Неактивен stutsi

• Пристрастен
  • Публикации: 745
  • I.B.U.U. Hools
  • Двигател: 1.6
  • Местожителство: София
  • Модел: Coupe RD1 ('96-'99)
« Отговор #61 -: 27-07-2010, 11:27:50 »
Добре дошъл колега
А малко off колега подписа ти е уникален смял съм се с глас  :rofl:

Неактивен stormi

• Напредващ
  • Публикации: 433
  • Hyundai Coupe RD2 2.0 16v 139hp
  • Местожителство: Перник
« Отговор #62 -: 27-07-2010, 11:30:26 »
Добре дошъл колега
А малко off колега подписа ти е уникален смял съм се с глас  :rofl:

Мерси колега, а иначе подписа е уникален бих казал :cheezy:.Все пак живея в града с много бързи коли (вие се сещате какви) :P.

Неактивен Paulo-Bacardi

• Активен новак
  • *
  • Публикации: 32
  • Low3 hyundai c0up3..
  • Местожителство: Дупница
« Отговор #63 -: 27-07-2010, 19:44:32 »
Здравейте време е вече и аз да се представя.. Казвам се Иван, на 19 години от град Дупница.. Завършил съм Професионална гимназия по хотелиерство туризам и бизнес администрация Алеко Констанинов.. по професия съм Сервитиор, Барман,Сладкар,Готвач,Пиколо,Управител на фирма,Счетоводител.. Но Се занимавам със собствен бизнес.. :cheezy: Верига магазини "Детско Царство"  всичко за вашето дете :) От доста време съм фен на Hyundai щото цялото ми семейство употребяват марката..и най - накрая станахме официялно Hyundai семейство:) поздрави...
Иван... :P :P :P :h: :h: :h: :h: :h: :beer:

Неактивен freakg

• Напредващ
  • Публикации: 196
  • Местожителство: София-Пазарджик
« Отговор #64 -: 21-08-2010, 17:53:37 »
От 4 месеца карам купе и чета форума, но чак сега обърнах внимание на темата, та реших да се впиша и аз  :P
Казвам се Васил и съм родом от Пазарджик, на 22 години съм. В момента живея, уча и работя в София. Следвам телекомуникации в ТУ ( последна година). Занимавам се с изграждане, поддръжка и оптимизация на IP мрежи за пренос на данни и глас на някои доста големи организации в България. Когато не се занимавам с работа обичам да слушам музика (най-тежката разновидност на Death Metal главно) и разбира се да се мотая на ляво, на дясно с приятели... и в последно време да си карам количката  :# :P

Неактивен viper70

• Напредващ
  • Публикации: 108
  • Местожителство: Варна
« Отговор #65 -: 23-08-2010, 11:26:57 »
Хайде  аз да взема, жълтата фланелка по старост. На 40 съм от Варна ,Румен се казвам и работя като автомеханик.

Неактивен Fido Dido

• Активен новак
  • *
  • Публикации: 14
  • Модел: Coupe GK ('02-'04)
« Отговор #66 -: 01-09-2010, 19:36:06 »
Здравейте, фенове! :)

Тук съм благодарение на приятелката ми Роза-Адриана, която скоро се сдоби с купе ГК. Но поради простата причина че е лаик - аз се нагърбвам със задачата да ви досаждам. :)

Казвам се Деян, на 39г. съм, родом от Бургас, но си троша колата по София. По професия съм промишлен дизайнер, незавършил НБУ, но пък се занимавам със силов тунинг на автомобили. Предимно с изспускателни системи, ходова част и пр.

Автомобилът ми е близък с корейските - Тойота Карина Епсилон.

Безаварийни и икономични километри на всички!

Неактивен caesar

• Модератор
  • Изпушил
  • Публикации: 3 017
  • Член почетен
« Отговор #67 -: 01-09-2010, 20:33:22 »
Добре дошли и на вас! Надявам се да видиш хубавите страни на корейското автомобило(самолето)строене и да даваш напътствия и да можем да ползваме твоят опит в тунинга :)

Неактивен Troshko.

• Активен новак
  • *
  • Публикации: 11
  • Двигател: друг/other
  • Модел: друг/other
« Отговор #68 -: 04-09-2010, 14:34:24 »
Здравейте на всички ,

Казвам се Тодор, на 20 и няколко години съм, родом от Смолян,  но живея доста години в София. Нямам личен автомобил, от скоро съм шофьор и не съм много запознат с колите като цяло (надявам се тук да намеря информация и да науча нещо ново и полезно ) , от малък съм доста запален по автомобилите и винаги са ми били страст .
Завършил съм Биотехнологии, занимавам се с маркетинг на лекарствени медикаменти.

Поздрави на всички и безаварийно шофиране  :hater:

Неактивен vorros

• Активен новак
  • *
  • Публикации: 43
« Отговор #69 -: 10-09-2010, 11:42:02 »
Здравейте аз съм Николай на 26 години от Варна!По образование вишист със специалност Менидямънт в хотелиерството!От три години работя в Скилла Тоурс (Швейцарска компания собственичка на 17 речни хотелски кораби),позицията ми  в момента е Маитре\\\ъД/Асистент Менаджер.През целият си живот съм живял във Варна (най-добрия град за живеене в България!)
Когато бях на 12 за първи път карах кола самостоятелно с баща ми на една поляна , на селото на баба ми и от тогава съм влюбен във всичко , което е с двигател.На 13 карах първият си мотор една Кажива ендуро ,пак на село :) и до преди да срещна сегашната си приятелка , с която живея в момента моторите ми бяха най-голямата радост!Но дойде момент ,в които стана или тя или той и аз избрах нея!
(мотор винаги мога да си купя) ;) Истотията с първото ни купе,  е че аз винаги сам ги харесвал и търсих много ,а това тя само го погледна и каза това е , и след 2 дни станахме горди собственици на страхотна РД2 ка 2000куб!Казавам ние ,защото за съжеление аз съм в годината за доста кратко време в България и през другото време тя я ползва!Сигурно колегите са я засичали че може и мен , тъмно синя (вечер е черна) В 9556
Интересите ми са всестрани няма сфера от живота ,която да не ме интересува основно гледам само програми от типа на Дискавъри Хистори и тн. ,а музиката е според настроението всичко без Тръш метал и класика!Основно ,когато съм самичък в колата и сам в добро настроение , е рок и hard рок а като ми е криво лек хаус , понякога народна музика!Така ,че ако се срещнем и чуете народно (не някоя чалга певарка ,дето са я излъгали че може да пее) това съм аз!Попринцип съм много общителен и добронамерен човек до момента ,в които някои не закачи нещо мое в прекия и преносния смисъл на думата!Имам също голяма вяра в хората, което за съжеление доста пъти ми изигра лоша шега и ми сложи по няколко обеци на ухото!Но все още не съм се променил малко по-внимателен съм.
Бивш каратист съм 6-7години тренирал с няколко състезания зад гърба си ,спортувал съм и спортна стрелба , плуване и други ,но за кратко.Единствения спорт , които ме влече в момента е Моторния или казано по-просто ,всичко което има двигател и се състезава!

И накрая може би една от водещите ми фрази в живота е (Аз нямам проблеми с хората , те имат проблеми с мен)

P.P. Дано не съм ви отекцил ,но които си е направил труда да го прочете едва ли :) ,а и всичко е превеждано от кирилизатора и може да съм изпуснал това онова от граматиката
 :h:

Неактивен Stef4os

• Загряващ
  • **
  • Публикации: 79
  • Hyundai Coupe
Re: Да представим себе си ...
« Отговор #70 -: 12-05-2011, 20:40:09 »
Стефан на 15г, от Варна,ученик в 9-ти клас,уча в ''Нуи Добри Христов'' повечето го знаят като ''музикалното''  :cheezy: .С паралелка рисуване съм,каря на 9-ти клас ще се специализирам сигурно със скулптура.Имам няколко хобита,да правя макети,рисуване,риболов,каране на bike,туризъм.Любовта към тази кола,стана след като майка ми си продаде Kia-та Delta,беше хубава количка но много слабичка.Видях един хубав ден RD1,и си казах-Каква красота.И така майка ми трябваше да си купи кола и това беше то нашето RD1 2.0i.Имахме проблеми с нея началото,но сега всичко е наред.Иначе за музика Рок,руски рок  :P ,техно,поп.Иначе много обичам котки и кучета,имам котка Макси,полусиамец,а сестра ми куче голдан ред ривар Валтер  :PP .Чакам да стана на 17,да си взимам книжката,и на 18 да карам.Ходя и на сбирките на ''Клуб Москвич България'' вече на 2 даже,имам един приятел с Москвич Алеко  :cheezy: .Някой от форума са ме виждали,идвал съм на една сбирка в Варна,на отворените врати на Хюндай.Надявам се да идвам повече,и да се опознаем по-добре.
« Последна редакция: 12-05-2011, 20:48:18 от Stef4os »

Неактивен ТTiburonGK3

• Активен новак
  • *
  • Публикации: 1
  • Двигател: 2.0 Evo
  • Местожителство: Бургас
  • Модел: Coupe GK F/L2 ('07-'09)
« Отговор #71 -: 11-05-2014, 10:41:57 »
Здравейте, първо се извинявам, че ми лиспва аватар, но все още нямам достатъчно малка снимка, която да сложа, а държа да е на моето бебче :) . Казвам се Димитър , на 22 години от Бургас, уча Международни икономически отношения във Велико Търновския университет. Занимавам се със образованието си, спорт и с колата ми. Карам ярко червен Тибурон 2.0 GK3 от 2008. Занимавам се със застраховки. Преди това имах японска кола и  имах намерение втората пак да е такава, но се преборих с един мой предрасъдък и сега съм горд собственик на единственото за сега GK3 в Бургас и едно от 2-те в Търново.
Относно музиката, слушам яко жица и яко черно, напоследък наблягам повече на жицата. Не съм много добър в това да говоря за себе си, в реални условия хората трябва да имат малко търпение   :aha: , но иначе след свикване с новата компания мога да съм голям веселяк  :cheezy: , не се правя че разбирам повече отколкото е в действителност, обичам общуването и обсъждането. Харесвам истинските хора, които са верни на себе си и принципите си и умеят да се изразяват по собствен начин. Споед мен животът на един човек трябва да е динамичен и разнообразен , да разбива общоприетите стереотипи, да не е монотонен, да е изпълнен с истински хора. Както обичам да казвам: Само смелите живеят истински, Всичко или нищо, Винаги довършвай това което си започнал, Не се отказвай никога, не оставй обстоятелствата да те пречупят, пречупи ги ти :)

Неактивен tooto

• Загряващ
  • **
  • Публикации: 52
  • Местожителство: Plovdiv
« Отговор #72 -: 11-05-2014, 14:17:59 »
    Ще взема и аз да се изтипосам тука.  :)  Казвам се Иван от Пловдив на 43г. Може би съм един от най старите тук, но пък имам 23 годишна помощница така, че сборно двамата го докарваме на възраст за форума.  :cheezy:  Преди няколко месеца направих подарък на детето една тъмно синя РД 2 ка и старата краста за ровичкане по коли пак ме подгони.  ;) / Както казва жена ми - дай на един застаряваш мъж една таратайка, свободно време, малко пари и му  гледай сеира/   А и детето малко по малко взе да ме гледа с любопитство и интерес :) имам чуството, че скоро и тя ще хване гаечните ключове и под колата, хахахахха...!

П.п. Пожелавам на всички много безаварийни километри и ще е удоволствие за нас да ви опознаем !