Автор Тема: S-Coupe-та  (Прочетена 23512 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен procuratio

• Напредващ
  • Публикации: 177
  • Двигател: 1.5L
  • Местожителство: София
  • Модел: Scoupe MK2 ('93-'95)
Отг: S-Coupe-та
« Отговор #20 -: 09-10-2009, 15:37:11 »
Привет на всички "С купъри" :)
Аз съм "новия" и ви представям моето "Скупи"
« Последна редакция: 09-10-2009, 15:40:41 от procuratio »

Неактивен Deacon Frost

• Пристрастен
  • Публикации: 891
  • Почетен член
  • Двигател: 1.5GT
  • Местожителство: Варна
« Отговор #21 -: 09-10-2009, 16:04:00 »
Много обичам като видя близнак  :P, жантата ме кефи нещо, тия гуми са Йокохама или Мишелин нали ? :whatever:

Неактивен procuratio

• Напредващ
« Отговор #22 -: 09-10-2009, 17:27:09 »
Здрасти Фросте!
Аз също ще се кефя, ако сме "близнаци", все пак ти си лидер на Скуп общността. Даже, мога да ти припомня, че във форума на Хюндай ти ми помогна с ценни съвети когато опознавах моята машина /имаше една дискусия - в казанчето за съединителя - спирачна течност ли се сипва или хидравлична  ;)/.
Иначе гумите са "Клебер - HYDRAXER" - 195/50 R15 82H TL и по мое мнение са много добри и надеждни - цяло лято ги търкалям - нямат мърдане - особено на мокро.
Поздрави от мен!  :h:

Неактивен Deacon Frost

• Пристрастен
  • Почетен член
« Отговор #23 -: 09-10-2009, 18:03:28 »
"Лидер на скуп общността" Стефане чу ли, настоявам за моя секция във форума  :cheezy: :P Ехааа да, сега се сещам за тази тема, голямо шоу беше там, радвам се че се грижиш още за скупъра :yes: и само тама. За гумите налучках понеже ми се стори позната шарка, понеже карам само с въпросните два марки :)

Неактивен pampo11

• Пристрастен
  • Публикации: 624
    • Krasi service
  • Местожителство: Пловдив
« Отговор #24 -: 09-10-2009, 18:13:55 »
Е голям хубавец тоя Скуп :# :h:

Неактивен DelaneTopic starter

• Пристрастен
  • Публикации: 642
  • Хакуна Матата
  • Двигател: друг/other
  • Модел: друг/other
« Отговор #25 -: 09-10-2009, 20:39:41 »
Ха привет на новия красавец и от софииския Скуп ;)
Колега радвам се че ставаме повече....WELCOME!!! :beer:

Неактивен procuratio

• Напредващ
« Отговор #26 -: 09-10-2009, 21:44:27 »
Юнаци, благодаря за топлото посрещане! Така като гледам и вашите Скупенца са много готини, да са ви живи и здрави! Ще чакам да се организираме на някоя среща и да пийнем по бира-две.  :beer:

Неактивен pampo11

• Пристрастен
  • Публикации: 624
    • Krasi service
  • Местожителство: Пловдив
« Отговор #27 -: 09-11-2009, 09:10:57 »
Снощи си заключих ключовете в колата  :omg: пълен ужас,при полужение,че нямам и  резервни  с колегата cumba35 се правихме джамбази,бяхме пред едно кафене и много страно,че никой нищо не ни каза с едни телове и едни шишове голяма мъка беше,накрая се получи щрак и се отвори,важното е че си взех полука днес ще правя още един ключ :#

Неактивен procuratio

• Напредващ
« Отговор #28 -: 09-11-2009, 17:40:39 »
Колега,  споко, не си само ти. Аз тая гадост със самозаключването съм я правил точно три пъти досега.  :blush: Даже "ташака" е пълен - извадих си 2-ри ключ, обаче нали той си стои в къщи, та като направих последната мизерия, се оказа, че ключовете от в къщи също са в колата, а тя заключена  :badday:. Казвам ти - истински ужас. Добре, че шибидаха беше отворен - та оттам с една дълга тел и издърпах ключовете от таблото. Оттогава - очите не на 6, а на 8 - първата ми работа е да прибера ключовете от таблото и тогава затварям машината. :rofl:

Неактивен villio2000

• Активен новак
  • *
  • Публикации: 7
  • Местожителство: Русе
Re: S-Coupe-та
« Отговор #29 -: 26-01-2010, 16:12:48 »
Здравейте колеги! И на мен ми е позната историята със заключените ключове в колата, при работещ двигател и температура навън -15 градуса... Хубавото от тази история е, че само два дни преди да се случи си извадих 2-ри ключ та прескочих до вкъщи да го взема... Поздрави!

Неактивен Deacon Frost

• Пристрастен
  • Почетен член
« Отговор #30 -: 26-01-2010, 18:08:57 »
Има нещо интересно в джантата, ти ли я боядисва. Това вишнявото на тенекията е много готино, рядко се вижда такъв, да не казвам хич :yes:

Неактивен dobri4kiq19

• Напредващ
  • Публикации: 100
  • Местожителство: Добрич
« Отговор #31 -: 01-02-2010, 23:14:18 »
Етого и моя красавец. :roll: Надявам се скоро да го видите и по срещите.  :aha: :PP
« Последна редакция: 01-02-2010, 23:19:37 от dobri4kiq19 »

• Пристрастен
  • Хакуна Матата
« Отговор #32 -: 02-02-2010, 11:53:25 »
Колега супер сте двамцата....Да те радва дъъъълго и безаварийно - което е 100% сигурно със Скуп  :yes:
Очакваме да те видим в най-скоро време  :h: :beer:

Неактивен dobri4kiq19

• Напредващ
« Отговор #33 -: 02-02-2010, 18:57:31 »
ем колега незнам дали ще е скоро, 4е в момента скупи боледува.Ама при парва вазможност ще ско4а до Варната.

Неактивен procuratio

• Напредващ
« Отговор #34 -: 02-02-2010, 22:22:20 »
Aйде-е-е-е, още двама в Scoupe мафията! Абе, момци ма много хубави тез червените Скупове. Браво, добре ги гледате, добре дошли! Добричкия,как е хавата бате, оправи ли буталата?
Фрости, друже, живи ли сте в тая Варна или снега ви "погълна" ;) (гледам по телевизията и се шашкам - е може ли такова нящо - 90% от варненци да карат зимата с летни гуми ..... вай-вай-вай :#).
Така като гледам "Скупърите" станахме доста, време е да прокараш твоята идея - да направим фракция във форума. :yes: Ние с Дани (сигурен съм без да съм го питал :cheezy:) сме за!

Неактивен stutsi

• Пристрастен
  • Публикации: 745
  • I.B.U.U. Hools
  • Двигател: 1.6
  • Модел: Coupe RD1 ('96-'99)
« Отговор #35 -: 02-02-2010, 22:26:12 »
Той Дани е пристрастен към Скупа и за отказване трябва да ходи в някаква програма за специялна помощ :)
А иначе верно тез червените много лачени,ще взема и аз да изнамеря един и да го стегна така  :#
« Последна редакция: 02-02-2010, 22:26:36 от stutsi »

Неактивен Deacon Frost

• Пристрастен
  • Почетен член
« Отговор #36 -: 02-02-2010, 22:39:16 »
Крайно време е да станем секта, с наш духовен и неформален лидер Дани, щото той е... нямам думи :cheezy:, пича е за спешното хахаха. Майтапа настрана, незнам кво казват за Варна последно време, ама се оляха медиите, първо ни изкараха бедствено положение...нищо общо... второ града бил блокиран незнам си колко време, нямало хляб,лекърска помощ и бла бла... пак измислици... бяха спрени тирове да влизат първите дни...мога да ти дам линкове от сайта на гражданска защита да се види черно на бяло... само лъжат... с цел... неясна. Инак моя скуп е зазимен пред къщата, вчера копах 10 мин само да си отворя вратата  :cheezy:

Неактивен procuratio

• Напредващ
« Отговор #37 -: 02-02-2010, 22:48:15 »
Крайно време е да станем секта, с наш духовен и неформален лидер Дани, щото той е... нямам думи :cheezy:, пича е за спешното хахаха. Майтапа настрана, незнам кво казват за Варна последно време, ама се оляха медиите, първо ни изкараха бедствено положение...нищо общо... второ града бил блокиран незнам си колко време, нямало хляб,лекърска помощ и бла бла... пак измислици... бяха спрени тирове да влизат първите дни...мога да ти дам линкове от сайта на гражданска защита да се види черно на бяло... само лъжат... с цел... неясна. Инак моя скуп е зазимен пред къщата, вчера копах 10 мин само да си отворя вратата  :cheezy:

За Дани, съгласен съм с оценката, ама и ти не падаш по долу по пристрастеност - само не ми се прави на скромен... занеме се (надявам се да е така) вечe. Що е зазимен Дзверо, пускай го на свобода, ако трябва ще дойда да метна две-три лопати - ха-ха-ха... :h:

• Пристрастен
  • Хакуна Матата
« Отговор #38 -: 03-02-2010, 00:44:46 »
Ауууууу ша са разплача  :( аз да ставам лидер на Скуп гилдията......е немаше нужда.....тва че съм луд на тая тема е вярно ама...чак за спешното или за специална програма...абе няма да можете да ме откажете ПЪК!!!!  :PP :PP :PP :PP

Коллкот повече Скупове толко по голяма секта ще да сме ;) Ний с Форста и Ванката(procuratio)само ще наблюдаваме развитието на нещата отстрани докато Скуповете завладеят светаааааа ХАХАХАХАХАХАХАХАА   :confused: опа!
Сори...ммаааалко се поолях ама...

п.с Колеги - радвам се че се включват още хора със Скупове...надявам се на следващата национална да не сме само 3 ;)

Неактивен dobri4kiq19

• Напредващ
« Отговор #39 -: 03-02-2010, 06:11:31 »
Aйде-е-е-е, още двама в Scoupe мафията! Абе, момци ма много хубави тез червените Скупове. Браво, добре ги гледате, добре дошли! Добричкия,как е хавата бате, оправи ли буталата?
Фрости, друже, живи ли сте в тая Варна или снега ви "погълна" ;) (гледам по телевизията и се шашкам - е може ли такова нящо - 90% от варненци да карат зимата с летни гуми ..... вай-вай-вай :#).
Така като гледам "Скупърите" станахме доста, време е да прокараш твоята идея - да направим фракция във форума. :yes: Ние с Дани (сигурен съм без да съм го питал :cheezy:) сме за!
Несам още  :depress: 4екам да падни някои лев.