Автор Тема: Оксидиране  (Прочетена 6095 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен DelaneTopic starter

• Пристрастен
  • Публикации: 642
  • Хакуна Матата
  • Двигател: друг/other
  • Местожителство: София
  • Модел: друг/other
Отг:Оксидиране
« Отговор #20 -: 11-08-2009, 17:38:18 »
Не че му имаше нещо...Просто исках да си подсигуря спокойна зима...Иначе да то Скуп не гние...то няма и какво да му гние :)

Неактивен sashek

• Загряващ
  • **
  • Публикации: 63
  • Двигател: 2.0
  • Местожителство: Пловдив
  • Модел: Coupe RD1 ('96-'99)
« Отговор #21 -: 15-09-2009, 10:45:43 »
това е една адски добра тема, която ще ми бъде много полезна. Само да ми остане малко свободно време ще последвам и аз колегата :yes:

Неактивен pampo11

• Пристрастен
  • Публикации: 624
    • Krasi service
  • Двигател: 1.5L
  • Модел: Scoupe MK2 ('93-'95)
« Отговор #22 -: 15-09-2009, 17:29:20 »
това е една адски добра тема, която ще ми бъде много полезна. Само да ми остане малко свободно време ще последвам и аз колегата :yes:
Аз мога да ти осигуря подемник,за да я вдигнеш  :aha:

• Пристрастен
  • Хакуна Матата
« Отговор #23 -: 15-09-2009, 17:32:37 »
Ако мога да съм полезен с нещо колега само кажи...А и открихме тука с брат ми по добър оксидант от 930-ката така че ако решиш нещо...ще помагам с каквото мога...  :yes:

Неактивен igdrazil

• Напредващ
  • Публикации: 123
  • Waffen-SS
  • Двигател: 1.6
  • Местожителство: Варна/Аксаково
« Отговор #24 -: 16-09-2009, 14:57:30 »
Тай да ви напиша и аз малко за тая работа :P Боди имат огромна гама от продукти за тази цел. жалко че не се сещам сега за номерата. Как се действа (прилагал съм го на десетки автомобили нема грешка) След изчистването както е постъпил колегата, има вариант да се покажат и дупчици даже. В подобни кутии Боди имат бял монтажен силикон( много от профилите на колите не се заварят а се лепят стакъв силикон) страшно здрав е. Та дупчиците и по пострадалите места се мажат с него. После се минава към по трудно достъпните места, Боди имат на спреи два цвята шагре-сиво и черно, окло 9лв е спрея, изключително качесвен е. След като сте напръскали труднодостъпните места със спрея се чака около 24ч. да изсъхне всичко и вече може да мацате с четката :aha: Един спрей ще ви е достатъчен( прави повърхността на бобчета и запечатва добре) З тези които не им се маца с четки. 3 спрея са достатъчни за цялото дъно на колата(около 30лв.) става по бързо и по качесвено. За маняците :yes: Върху спрея може и да се боядисва, след като изсъхне вземате един литър черен авто емаил лак (около 20лв) и с пистолет или четка сте вие. Гарантирам че ако не си охлузите колата отдолу минимум 5 год ръжда няма да се появи(имаме 20 годишен опел кадет, отдолу и отстрани по праговете е обработен така, калниците почнаха да ръждясват, обаче по дъното и праговете няма точица ръжда) Ако ви се наложи да сменяте калник, този който ще слагате почистете от вътрешната страна и само спрей е достатъчно.
« Последна редакция: 16-09-2009, 14:59:37 от igdrazil »

Неактивен nikito

• Загряващ
  • **
  • Публикации: 53
  • Двигател: 1.6
  • Модел: Coupe RD2 ('00-01)
« Отговор #25 -: 29-09-2009, 17:42:51 »
като сменях маслото я погледнах и мойта красавица и се оказа че има нещо като асвалт по пода (само по ауспуха и ламарината над нея липсва) това е оксидант нали ?

• Пристрастен
  • Хакуна Матата
« Отговор #26 -: 29-09-2009, 17:51:32 »
като сменях маслото я погледнах и мойта красавица и се оказа че има нещо като асвалт по пода (само по ауспуха и ламарината над нея липсва) това е оксидант нали ?
мдам точно такова е ...въпроса е да огледаш  дали навсякъде е цял и дали не е одран или паднал ;)

Неактивен spider4o

• Загряващ
  • **
  • Публикации: 55
« Отговор #27 -: 07-10-2009, 22:32:25 »
извинете, че се намесвам, ама забелязах, че имаше няколко мнения, асоцииращи Швейцария с 'ръжда'. има ли някаква такава тенденция, че и мойто купе е оттам?  :)

Неактивен chonkov

• Пристрастен към клуба
  • Упр. съвет
  • Изпушил
  • *
  • Публикации: 2 440
  • London-Пловдив
« Отговор #28 -: 07-10-2009, 22:35:31 »
Ами виж си го де най-добре ще разбереш ;) Иначе и моето е от там и няма ражди като изключим изгниването на задния мост който беше сменен! :)

Активен variah2

• Изпушил
  • Публикации: 52 879
  • Местожителство: GEO
Re: Оксидиране
« Отговор #30 -: 05-10-2018, 17:17:37 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comkinozones.rulaserlens.rumedinfobooks.rump3lists.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rulargeheart.ru
lasercalibration.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.ru
neatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ru
onesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ru
qualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.ru
salestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.ru
semifinishmachining.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.ru
tenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.ru
kaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.ru
kleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.ru
lacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
landingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rufactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.ru
galvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ru
haemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ru
haphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ru
heatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru

Активен variah2

• Изпушил
« Отговор #31 -: 05-10-2018, 17:19:49 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

Активен variah2

• Изпушил
« Отговор #32 -: 05-10-2018, 17:22:02 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт

Активен variah2

• Изпушил
« Отговор #36 -: 13-03-2019, 17:31:07 »