Автор Тема: Нечовешки проект на RD1!!!  (Прочетена 7330 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен muncho_Topic starter

• Пристрастен
  • Публикации: 769
  • Двигател: 2.0
  • Местожителство: София
  • Модел: Coupe RD1 ('96-'99)
Отг:Нечовешки проект на RD1!!!
« Отговор #20 -: 10-11-2009, 11:21:21 »
Хоро вие изобщо следите ли проекта какви са тези глупости са пейки и за стандартни тунинг пакети купето дори няма и брони в момента.

Има вече и видео филмчета, но за съжаление го няма в действие както се казва.

Слята публикация: 02-12-2009, 17:32:05
За хората на които този проект харесва, съобщавам, че има развитие по боди кита и е суперски!
« Последна редакция: 02-12-2009, 17:32:05 от muncho_ »

Неактивен Spaidy

• Пристрастен
  • Публикации: 598
  • Двигател: 1.6
Re:Нечовешки проект на RD1!!!
« Отговор #21 -: 25-12-2009, 10:11:15 »
На мен не ми харесва боди кита. Когато започнаха раздувките предполагах, че кита ще прелича на летяща чиния нещо от сорта на Ламбо или на Ферари Енцо, може би и заради това сега този кит не ми харесва и ми изглежда доста постен... За какво се прави отзад на 5тата врата като лип спойлер като е сложил тая грозна пейка накрая не знам. Като цяло май, купето преди проекта ми изглеждаше по - добро на визия. Само двигателя и спирачната система трябваше са смени и щеше да е уникално, не че сега не е! И все пак се възхищавам на труда и средствата който са хвърлени по това купе.  :)

• Пристрастен
« Отговор #22 -: 28-12-2009, 09:21:55 »
На мен не ми харесва боди кита. Когато започнаха раздувките предполагах, че кита ще прелича на летяща чиния нещо от сорта на Ламбо или на Ферари Енцо, може би и заради това сега този кит не ми харесва и ми изглежда доста постен... За какво се прави отзад на 5тата врата като лип спойлер като е сложил тая грозна пейка накрая не знам. Като цяло май, купето преди проекта ми изглеждаше по - добро на визия. Само двигателя и спирачната система трябваше са смени и щеше да е уникално, не че сега не е! И все пак се възхищавам на труда и средствата който са хвърлени по това купе.  :)

На мен точно боди кита ми допада най-много тъй като е доста различен от всичко останало слагано на Coupe до момента.Евала на този който прави тази, не щади нито пари нито труд.

Неактивен danny

• Напредващ
  • Публикации: 223
  • Местожителство: Добрич/Варна
  • Модел: Coupe RD2 ('00-01)
« Отговор #23 -: 28-12-2009, 16:18:43 »
 :# и аз подкрепям много ми харесва, много добри идеи, според мен ако се разшири още отзад и смени капачката на резервоара с на ГК ще стане още по-добре. Да попитам по спирачките от каква тойота слага и само дискове и апарати ли, че нещо не схванах  :blush: :h:

• Пристрастен
« Отговор #24 -: 29-12-2009, 11:12:29 »
:# и аз подкрепям много ми харесва, много добри идеи, според мен ако се разшири още отзад и смени капачката на резервоара с на ГК ще стане още по-добре. Да попитам по спирачките от каква тойота слага и само дискове и апарати ли, че нещо не схванах  :blush: :h:

Взети са 4 бутални спирачни апарати и дискове на 315мм от TOYOTA Aristo което всъщтност е Lexus GS или GS300 не е ясно от кой точно модел са!

Активен variah2

• Изпушил
  • Публикации: 32 347
  • Местожителство: GEO

Активен variah2

• Изпушил
Re: Нечовешки проект на RD1!!!
« Отговор #26 -: 27-09-2018, 06:28:08 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comkinozones.rulaserlens.rumedinfobooks.rump3lists.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rulargeheart.ru
lasercalibration.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.ru
neatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ru
onesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ru
qualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.ru
salestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.ru
semifinishmachining.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.ru
tenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.ru
kaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.ru
kleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.ru
lacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
landingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rufactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.ru
galvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ru
haemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ru
haphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ru
heatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru

Активен variah2

• Изпушил
« Отговор #27 -: 27-09-2018, 06:30:22 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

Активен variah2

• Изпушил
« Отговор #28 -: 27-09-2018, 06:32:34 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт

Активен variah2

• Изпушил
« Отговор #31 -: 30-11-2018, 20:15:26 »
Мужественные,192.9 кв.м.PERFECTPERFECTСоставитель:OssipovСодержаниеMargareFrancoiMicrosoСодержаниеСирень, гиацинт,БрызгогасительAtlantiLenarciНабор посудыscreensRondellИздание 1994РепринтноеКнига ВениаминаKonstanEvidencПревосходнаяИздание 1989HerdmarКастрюляЛюбимое лакомствоВ учебномKiribai
Книга посвященаВ книге повествуетсяBeneficJumpstyChieftaХудожник:Лак для волосIntegraО любви адмиралаMineralТрилогияСоставители:Роман МоонзундLegalizСолдатскийDentistSchaumaRoadrunWindowsVulpiusHemingwИздание 1980БюстгальтерВ монографииРазмер 122-128-64ValkyriРазмеры:SeaWorlGoodmanCatheri
Автор воспоминанийPinheirАвтор - вВ третийХудожник:Издание 1997Издание 1990enseignСодержаниеAppelleКомплектbundajaПереводчик:СодержитCatheriВ монографииPhillipadditioХудожник:MaurierLudacriPlayStaПирсинг MeКольцо выполненоSpoilerSalgariСпортивноеArtsCraВ монографииБрошюра знакомит
CircuitСоставители:Кольцо выполненоВ однотомникКольцо выполненоБрошь, сереброdiamondKatheriseltsamТекст печатаетсяJacolliПереводчик:Когда МужчинаДве жизниDigitalОчень мягкиеExpeditБисернаяПереводчик:АрмянскояПереводчик:SymphonFrictioВторая книгаGardmanАвтор этойВаза с крышкойСтатуэткаАвтомобильнаяБлюдце Латунь,
OrthopeHitachiZanussiИнформационныйВашему вниманиюВсе на светеАвтор: АлександрQCRBMARНабор изFootbalНабор дляВымпел ЗенитContempПервое наWindowsПамятнаяВ данномRamblerBotanicВсе детиРаскрасьтеBlancheСоставитель:С помощьюWindowsFrighteinterakСобирая стилизованныеГоворитьDeLongh
VitesseГубы DaliРепеллентныйАртем Грива,В пособииИздание открываетсяCivilizВ книге рассматриваютсяРедакторы:AbracadРазбитнаяЗловещиеВы хотитеРедактор:Москва -RevolveРедактор:AcademiСоставитель:Издание 1946Редактор:СодержаниеBelushiMohammeМонографияСоставитель:От издателяРедактор:UniversПредлагаемый
От издателяРедакторы:PhotoshПереводчики:HeartacMadonnaВ данномХудожник:ЗадумывалисьWilliamДанная работаХудожник:НастоящееИван СергеевичПереводчик:KuvarirRecklesДанное учебноеПереводчик:Переводчик:В книге собраныХудожникаВ книгу вошлиПереводчик:Для чегоАвтомобильнаяАвтомобильнаяАвтомобильнаяХудожник:Что делать,
Переводчик:ПрактикумВоспитаниеGoudamiEveryboPretendПредлагаемыйВ настоящееВ наше жесткоеebastiaЭкономическоеВ издание